Главная » 2011 » Ноябрь » 26 » Чемпіонат міста Малина по шахам
03:18
Чемпіонат міста Малина по шахам

7.11.2011

Розпочався чемпіонат м.Малина по шахам серед чоловіків та жинок в якому приняли участь 4 кмс, 8 першорозрядників та 6 другорозрядників.

14.11.2011

Продовжується чемпіонат м.Малина по шахам.

Серед чоловіків після 3 турів вишли в лідери учень 11 класу 4 школи кмс Андрієнко Петро, та кмс Велічанський Сергій, які мають по 3 очки після 3 турів.

Серед жінок лідирує Захарченко Надя. А серед кращих школярів 2 розряду лідирує учень 3 школи Тонкошкур Олег якому тільки 10 років!

Кращою партією на даний час можна вважати партію Мелещенко Миколи проти Андрієнка Петра.

На протязі 34 ходів позиція залишалась приблизно рівною:

34…g4

Але після грубої помилки Миколи в цейтноті, якій грав білими -

35.hg? (потрібно було зіграти 35.Cd5 - з рівною грою)

прошла гарна комбінація з матом у виконанні Петра Андрієнка -

35…Фh6+ 36. Крg3 Ке2 37. Фe2 f4 Х

21.11.2011

Після 6 туру на чемпіонаті м.Малина по шахам серед чоловіків вийшов в лідери учень 11 класу 4 школи кмс Андрієнко Петро з результатом 6 очків, а 2-3 місце поділяють кмс Барановський Сергій та кмс Барановський Павло з результатом 4 очкі. Кмс Велічанський Сергій, якій програв Андрієнку Петру та Барановському Павлу з 3 очками посідає 4 місце.

Серед жінок продовжує лідирувати Захарченко Надя. Серед школярів вийшов в лідери учень 5 класу 1 школи Ковальчук Діма, якій в особистій зустрічі обіграв і таким чином обійшов у турнірній таблиці Тонкошкура Олега.

Турнірні таблиці:

28.11.2011

Закінчівся чемпіонат м.Малина по шахам серед чоловіків та серед жінок 2011 року.

Переможцем в чоловічої першості став вже не одноразовий чемпіон міста кмс Андрієнко Петро зі стопроцентним результатом 10 з 10 очків. Вітаємо його з цім визначним досягненням!

В драматичній боротьбі вирішувалося хто врешті решт займе друге та трете місця. В останніх турах здавалося все вирішиться після зустрічі Велічанського Сергія та Барановського Сергія. Цю партію можна назвати кращою в турнірі. Але після перемоги кмс Велічанського над суперником в слідуючей зустрічі він несподівано програв першорозряднику Мелещенку Миколі після чого на 2 місце претендували 4 чоловіка з 7 очками з 10 можливих. За додатковим коефіцієнтом другим став ветеран шахів Барановський Павло, третім Мелещенко Микола, а 4-5 місця посіли Величанський Сергій та Барановський Сергій. Це один ветеран шахів Новодран Володимир посів 6 місце що являється його особистим досягненням. На 7 місце вийшов Стецкевич Богдан якій теж мав реальні шанси поборотися за призи.

За багато років в м. Малині вперше визначалася чемпіонка міста по шахам. Впевнену перемогу здобула Захарченко Надія з чім ії і вітаємо!

На другому місці опинилася її сестра Захарченко Тетяна теж показавши досить хорошу гру. А на трете місце вийшла мабуть наймолодша призерка за всю історію чемпіонатів міста 12 річна Барановська Вікторія, здобувши важливу перемогу в останньому турі і обійшовши такім чином відому малинську шахістку Нікітіну Надію.

Визначалися також кращі школяри турніру.

1 місце заняв Ковальчук Діма, учень 5 класу, 1 школи виконавши при цьому перший розряд – наші вітання! А на 2 місці опинився всім відомий молодий талант  учень 4 класу, 3 школи Тонкошкур Олег.

Організація турніру відбувалася за вдяки відділу сім’ї , молоді та спорту міської ради, а також фірми «Нікон».