Малин шаховий

Главная » 2012 » Июнь » 6 » Шашки
01:43
Шашки

1-2 червня в приміщенні ЦНТТ відбулися  перші міські родинні змагання з шашок, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, організаторами яких стали Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Степаненко В.С.) та Центр науково-технічної творчості (директор Савченко А.В., керівник гуртка Барановський С.П.).

Вісім команд боролися за головний приз турніру – кубок.

Переможцями змагань став сімейний дует Чорних: батько Василь Володимирович та восьмирічний син Єгор – учень Малинського ЗНВК  «Школа-ліцей №1 ім. Н.Сосніної». Вони набрали 11,5 очок із 14 можливих, при цьому старший із членів сім’ї, який грав на першій дошці, переміг всіх своїх суперників.

На другому місці сімейна команда Тонкошкурів: батько Руслан Володимирович та десятирічний син Олег (учень 5-го класу ЗОШ №3), які набрали десять очок, на третьому – родинна команда Барановських: дванадцятирічна Вікторія (учениця 8-го класу ЗОШ №2) та дідусь – Павло Романович Барановський.  В їх активі дев’ять очок.

Сімейній команді Чорних вручено кубок ММЦФЗН «Спорт для всіх» та нагороджено грамотою, призери змагань та інші учасники отримали грамоти.

Також слід відмітити команду Іванкових в складі мами Тетяни Станіславівни, працівниці «ПП Меблева фабрика» та семирічного сина Кості, учня 2 класу ЗОШ №5, які зайняли шосте місце. Сподіваємося, що в майбутньому  в цієї мами знайдуться послідовники, які стануть прикрасою будь-яких сімейних шашкових чи шахових команд.

На фото:     фрагмент змагань.

Переможці змагань (в центрі) – сімейна команда Чорних, праворуч від них – сім’я Тонкошкурів, ліворуч – родинна команда Барановських.

Просмотров: 287 | Добавил: sergbars | Рейтинг: 0.0/0